81721083-1985-4487-8984-a41d7e663d6a.JPG

HAKKIMIZDA

Uzun soluklu yoğun, yorucu şehir hayatı ve kurumsal profesyonel yaşamlarımızdan artık uzaklaşmanın vaktinin geldiği düşüncesiyle; Selimiye’de yeşilin ve mavinin çağrısına kulak verdik ve bizler bu mutluluğu ve huzuru yaşarken dostlarımızla da paylaşabileceğimiz bir konsept kurguladık. Marmaris’ in gizli cenneti Selimiye’ de güneşin ilk ışıklarının, denizin derin sesinin, yeşilin huzurunun, kuş seslerinin, tertemiz dağ havasının…kısacası tüm güzelliğiyle doğanın her anının keyfini paylaşmak ve size hiç tatmadığınız bir tatil deneyimi yaşatmak için bizler hazırız.

 

2019 sezonuna kadar “Zakkum Frida Otel” ismiyle hizmet veren oteli, 2020 itibariyle ELIA Boutique Hotel&Restaurant olarak bizler işletmeye başladık. Bu süreçte tesisin tamamı; odalar, restoran bölümleri, bahçe, beach alanı, tüm iç-dış ortamlar ve eşya, ekipmanlar dahil en ince ayrıntıyı düşünerek yeniledik ve 2020 sezonuna hazır hale getirdik.

TESİSİMİZ HAKKINDA

Sertifikasyon/Belgeler

 

Otel-konaklama, cafe-restoran hizmetleri ve tüm turizm faaliyetlerimizi; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Muğla Büyükşehir ve Marmaris Belediyesi onaylı turizm işletmeleri kapsamında tüm resmi mevzuatlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. 

 

​Tesis Hijyeni / Kişisel Hijyen / Gıda Güvenliği

 

Tüm hizmet ve işletmecilik anlayışımızı; hekimlik tecrübemiz ve kapsamlı sağlık ve hijyen yaklaşımlarımızla harmanladık.

Tesisimizde tüm iç ve dış alanlar olmak üzere; odalarımız, mutfaklarımız, beach alanımız, açık-kapalı tüm bahçe ve dış mekan bölümlerimizde günlük hijyen, periyodik sanitasyon ve dezenfeksiyon işlemlerinde spesifik ürünler ve ekipmanlar kullanıyor uzman kontrollerimizi uyguluyoruz. Doğal bir köy ortamında olduğumuzdan, tabi ki çevresel kontroller ve haşere mücadelesini de düzenli olarak yaptırıyoruz. 

Tüm çalışanlarımız için (temizlik, servis, mutfak personelleri) aylık olarak hastalıklara yönelik rutin portör muayenelerini de uyguluyoruz.

Gıda güvenliği ve mutfak hijyeni amacıyla, kullanılan tüm gıda ürünlerini bizzat kendimiz, HACCP ve Gıda Güvenliği kuralları çerçevesinde tedarik ediyor, hazırlıyor ve misafirlerimize sunuyoruz.   

Bize hemen ulaşın

+90 532 285 6187

  • Facebook
  • Instagram